Processed with VSCO with a6 preset
Woolen_cap_view_ovci_vlna-2
Kulich_ovci_vlna_3
Kulich_ovci_vlna_hnedy
Kulich_ovci_vlna_mix
Kulich_ovci_vlna_vinovy

Woolen Cap

520,00 

Čepice z ovčí vlny je ideální stylový doplněk k vašemu vlněnému svetru, který si můžete barevně sladit podle vašich preferencí. Vyniká svými vlastnostmi hlavně při všemožných outdoorových aktivitách: unikátní kombinace izolačních vlastností vlny a struktury pletení čepice vám zpříjemní putování – čepice totiž při pohybu “dýchá” a tím omezuje přehřívání a pocení vaší hlavy, na druhou stranu při klidu dokonale izoluje vaše teplo od vnějších podmínek.

Podrobnější popis »

Zrušit výběr
SKU: N/A. Kategorie: .

Popis Produktu

Čepice z ovčí vlny je ideální stylový doplněk k vašemu vlněnému svetru, který si můžete barevně sladit podle vašich preferencí. Vyniká svými vlastnostmi hlavně při všemožných outdoorových aktivitách: unikátní kombinace izolačních vlastností vlny a struktury pletení čepice vám zpříjemní putování – čepice totiž při pohybu “dýchá” a tím omezuje přehřívání a pocení vaší hlavy, na druhou stranu při klidu dokonale izoluje vaše teplo od vnějších podmínek. Další velkou výhodou vlněných čepic oproti jiným materiálům je, že vlna si uchovává své vlastnosti i při mírném promoknutí.

>> Vlastnosti vlny a ošetřování <<

>> Výroba <<  (Rossan Knitwear)

Všechny výrobky Rossan Knitwear se dělají na zakázku v irském Donegalu, proto jejich doručení trvá minimálně 9-13 pracovních dnů při expresním doručení.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.